Skip to content

O nas

Certyfikowane biuro rachunkowe Brodnica

Biuro rachunkowe DD Tax

Nasze biuro rachunkowe w Brodnicy świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz usługi kadrowo-płacowe w formie stacjonarnej oraz online.

Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie ich działalności. Świadczymy usługi księgowe zarówno dla przedsiębiorstw nowopowstałych, jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Tworzymy warunki współpracy elastycznie dostosowane do potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje zarówno księgowość uproszczoną, jak i pełną księgowość, dlatego nasi klienci mogą rozwijać swoją działalność z pewnością że ich biuro rachunkowe sprosta ich rosnącym potrzebom.

Największym atutem biura rachunkowego DD Tax w Brodnicy jest profesjonalna wiedza zdobyta na uznanych polskich uczelniach oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w księgowości.

Do wypełniania naszych obowiązków podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Liczymy na zbudowanie relacji opartej na wzajemnym zaufaniu, co zaowocuje nawiązaniem wieloletniej współpracy.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu tempu życia i coraz większej automatyzacji procesów biznesowych udostępniamy klientom naszego biura rachunkowego nowoczesną platformę do komunikacji i przekazywania dokumentów w pełni zdalnie w ramach usługi księgowość online.

Jak nawiązać współpracę?

Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi w formie stacjonarnej oraz zdalnie w ramach usługi księgowość online. W zakresie usługi księgowość online mieści się nie tylko księgowość uproszczona (KPiR), ale także pełna księgowość.

Z usług w formie stacjonarnej korzystają najczęściej przedsiębiorcy z pobliskich miejscowości takich jak: Rypin, Golub-Dobrzyń, Toruń, Nowe Miasto Lubawskie, Jabłonowo Pomorskie, Bobrowo, Zbiczno, Górzno, Osiek, Bartniczka.

Etapy nawiązania współpracy

Biuro rachunkowe DD Tax

 • Określenie warunków współpracy

  Zanim rozpoczniemy współpracę i podpiszemy umowę konieczne jest określenie konkretnych warunków dalszej współpracy. Aby przedstawić ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb musimy zapoznać się ze specyfiką Państwa działalności. Na tym etapie musimy określić jakie usługi księgowe, oraz usługi kadrowo-płacowe są Państwu potrzebne. Należy także ustalić ich zakres. Zachęcamy do wypełnienia i przesłania ankiety znajdującej się na naszej stronie lub wcześniejszy kontakt telefoniczny. Uważamy, że każde przedsiębiorstwo jest inne, ma swoją indywidualną specyfikę i potrzeby, dlatego nigdy nie przedstawiamy oferty od razu.

 • Podpisanie umowy

  Przesłana przez Państwa ankieta i rozmowa telefoniczna pozwolą nam na przygotowanie wstępnej oferty. Kolejnym etapem jest doprecyzowanie szczegółów dalszej współpracy. Aby oszczędzić Państwa czas wstępną ofertę możemy przedstawić drogą mailową. Po ustaleniu wymaganych szczegółów następuje podpisanie umowy oraz pełnomocnictw niezbędnych do sprawnego prowadzenia państwa rozliczeń.

  W przypadku przedsiębiorstw już działających na rynku prawdopodobnie niezbędne będzie przekazanie nam pewnej części dotychczasowej dokumentacji księgowej, celem zachowania ciągłości rozliczeń. Mowa tu, np. o KPiR sporządzonym przez poprzednie biuro rachunkowe oraz dokumentację kadrowo-płacową.

 • Współpraca

  Współpraca z naszym biurem rachunkowym może odbywać się w formie stacjonarnej lub w formie księgowość online. Aby zapewnić Państwu staranne i terminowe dokonywanie bieżących rozliczeń musimy mieć czas na wprowadzenie dokumentów do systemu finansowo-księgowego i przygotowanie deklaracji. W naszym biurze dokumenty powinny być nam dostarczone do 8 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni. Termin ten da Państwu i nam pewność, że rozliczenia są prowadzone z należytą starannością, bez zbędnego pośpiechu.

  Usługi księgowe świadczone w formie stacjonarnej opierają się na dostarczaniu dokumentów osobiście lub wysyłkowo do siedziby naszego biura w Brodnicy. Dokumenty w zależności od ich ilości i indywidualnych ustaleń mogą być dostarczane jednorazowo, lub kilka razy w ciągu miesiąca. Państwa dokumenty są przechowywane przez nasze biuro rachunkowe w Brodnicy.

  Usługi księgowe świadczone w ramach usługi księgowość online opierają się na zasadzie, że oryginały dokumentów przez cały czas trwania umowy przechowywane są przez Państwa firmę. Księgowanie i przygotowywanie rozliczeń odbywa się w pełni zdalnie. Dokumenty w formie pliku pdf, skanu lub dobrej jakości zdjęć przekazywane są do naszego biura rachunkowego przez dedykowaną platformę. Dokonujecie Państwo tego w dowolnym momencie. Zachęcamy do przesyłania dokumentów zaraz po ich otrzymaniu. Da nam to szansę na podanie aktualnej wysokości dochodu w trakcie trwania miesiąca. Dzięki temu rozwiązaniu na bieżąco widzicie Państwo, które dokumenty zostały już przez nas zaksięgowane. Za pośrednictwem platformy konektosmart poinformujemy Państwa o wysokości zaliczki podatku oraz składek ZUS.