Skip to content
usługi księgowe, blog

Usługi księgowe oraz kadry i płace

DD Tax – biuro rachunkowe Brodnica

Blog naszego biura rachunkowego powstał z myślą o przedsiębiorcach. Zarówno tych, którzy prowadzą księgowość w formie ksiąg handlowych (pełna księgowość), jak również tych, którzy prowadzą księgowość w formie uproszczonej jak np. Księga Przychodów i Rozchodów (KPiR). Przydatne informacje znajdą tu również pracownicy działu kadry i płace oraz księgowości.

Poprzez zamieszczane tu wpisy za darmo dzielimy się naszą wiedzą zarówno z osobami odwiedzającymi stronę jak również z naszymi klientami.

Mamy nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wiele przydatnych materiałów, które pomogą w rozwiązaniu Waszych problemów, poszerzą wiedzę z zakresu księgowości, podatków lub kadr i odpowiedzą na nurtujące Was pytania w tych i innych dziedzinach. Nieustannie staramy się rozwijać i chcemy za pomocą naszego bloga dać taką możliwość również Wam.

Na jaki temat mogę znaleźć tu informacje?

Ze względu na to że świadczymy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe blog będzie zawierał porady i odpowiedzi na pytania związane z tematyką: księgowości prowadzonej samodzielnie lub przez biuro rachunkowe, zagadnień kadrowych i płacowych, świadczeń pracowniczych, różnego typu rozliczeń, deklaracji, podatku VAT, PIT, CIT i wielu innych kwestii.

Najnowsze wpisy