Skip to content

Kadry i Płace

Zakres naszych usług

Główne świadczone przez nasze biuro rachunkowe usługi w zakresie kadry i płace online lub stacjonarnie:

  • Sporządzanie listy płac – naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umów;
  • Obliczanie należnych zaliczek na podatek dochodowy, składek z tytułu ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie ubezpieczonych w ZUS;
  • Przygotowanie i wysyłka deklaracji do ZUS;
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych, oraz pozostałej dokumentacji pracowniczej;
  • Sporządzanie umów o pracę, umów zlecenia i o dzieło;
  • Sporządzanie świadectw pracy;
kadry i płace, usługi kadrowe

Jako biuro rachunkowe świadczymy dla Państwa usługi z zakresu kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej.
Zależnie od Państwa potrzeb możemy poprowadzić dla Państwa pracowników obsługę kadrowo-płacową lub samą obsługę płacową.

Decydując się na podjęcie współpracy z certyfikowanym biurem rachunkowym możesz być pewny, że świadczone przez nas usługi kadrowe, płacowe oraz księgowe będą na najwyższym poziomie.

W ramach obsługi płacowej przygotujemy dla Państwa listę płac z uwzględnieniem nieobecności pracowników. Naliczymy zaliczki na podatek dochodowy oraz składki ZUS. Zajmiemy się Państwa rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych  – przygotujemy deklaracje oraz zgłosimy nowe osoby do ubezpieczenia.

W zależności od Państwa potrzeb możemy podjąć się założenia i prowadzenia kartotek pracowniczych, przygotowania umów o pracę, aneksów do umów, wypowiedzeń, świadectw pracy i innej dokumentacji kadrowej.

Decydując się na podjęcie współpracy z certyfikowanym biurem rachunkowym możesz być pewny, że świadczone przez nas usługi kadrowe, płacowe oraz księgowe będą na najwyższym poziomie. W skład zespołu naszego biura rachunkowego w Brodnicy wchodzi specjalista ds. kadr i płac. Biuro rachunkowe DD Tax jest przygotowane na obsługę kadr i płac dla przedsiębiorstw zatrudniających od kilku do kilkudziesięciu pracowników. Oferujemy również obsługę zdalną w ramach usługi kadry i płace online.

Na naszej stronie internetowej udostępniamy ankietę będącej podstawą dokonania indywidualnej wyceny usług księgowych i usług kadrowo-płacowych. Gwarantujemy, że obsługa kadrowa Państwa firmy, podobnie jak i reszta świadczonych usług przez nasze biuro rachunkowe będzie na najwyższym możliwym poziomie. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym, telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy.

Usługi kadrowo-płacowe i księgowe to zagadnienia w których możesz liczyć na profesjonalizm naszego biura rachunkowego.