Skip to content

Cennik usług księgowych

 oraz

cennik usług kadrowych  i płacowych

Nasze biuro rachunkowe posiada zakres usług elastycznie dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klienta, dlatego także cennik usług księgowych, cennik usług kadrowych oraz cennik usług kadrowo-płacowych zawsze ustalany jest indywidualnie. Ustalając wysokość opłat bierzemy pod uwagę nakład pracy i czasu niezbędnego do rzetelnego i terminowego wykonania usługi.

Rzetelna wycena usług księgowych oraz wycena usług kadrowych lub usług kadrowo-płacowych wymaga indywidualnego podejścia, dlatego dokładne wypełnienie formularza zdecydowanie usprawnia i przyspiesza proces uzyskania wyceny.

Na wysokość opłat miesięcznych wpływ mają między innymi następujące czynniki:

  • Ilość dokumentów zakupowych i sprzedażowych
  • Ilość prowadzonych ewidencji
  • W przypadku obsługi kadrowo płacowej ilość zatrudnionych osób
cennik usług księgowych, cennik usług kadrowych

Wycena usług

Zachęcamy do wypełnienia i przesłania poniższej ankiety. Na podstawie udzielonych przez Państwa odpowiedzi będziemy w stanie szybko przedstawić wstępną ofertę współpracy (cennik usług księgowych/cennik usług kadrowych/cennik usług kadrowo-płacowych).

Agencja interaktywna Sevisoft

Oferta specjalna dla nowych klientów

Zadbaj o swój biznes kompleksowo!

Każda firma, która podpisze umowę na świadczenie usług księgowych z naszym biurem rachunkowym otrzyma kod rabatowy o wartości 600 zł upoważniający do zniżki na wykonanie firmowej strony internetowej przez Sevisoft.

Kupon ma zastosowanie przy wyborze pakietu PREMIUM lub GOLD i można go wykorzystać przez okres 60 dni od daty podpisania umowy z naszym biurem rachunkowym DD Tax s.c.